Hier kun je reserveren voor deelname aan het webinar: Spelers met moeilijk gedrag.
Je kunt betalen met iDEAL en MisterCash en je krijgt een factuur. Kort tevoren sturen we je de link voor Zoom toe.

Rob Wuijster
Mental coach sport
Voormalig bondscoach van het Zwitserse nationale heren hockey team en voormalig bondscoach van het Zwitserse nationale heren hockey team onder de 21.
Interim coach van het Zwitserse nationale dames hockey team.
Mental coach bij twee BVO’s: Telstar en Veendam.
Mental coach bij het Nederlandse heren rugby team onder de 18.
Als mental coach als docent actief bij de opleiding van trainers en coaches bij de Nederlandse IJshockey Bond.
Spelregel
Wij maken geen opname en jij mag dat ook niet doen. Je mag wel aantekeningen maken.
Annuleringsvoorwaarden
- Zorg dat je er op tijd bent, want na aanvang van het webinar laten we niemand meer toe want dat verstoort het webinar voor de anderen.
- Als je onverwacht en onverhoopt niet kunt, dan kun je dit tot 24 uur tevoren laten weten en een ander webinar op een andere datum in dezelfde prijsklasse uitkiezen.
- Binnen 24 uur voor aanvang van het webinar accepteren we geen annuleringen meer.
- Als deze regeling in jouw situatie totaal onredelijk lijkt, neem dan contact met ons op want misschien is jouw situatie zo anders dat je gewoon gelijk hebt.

Presentaties voor amateur voetbalverenigingen
Mijn sport meetings worden goed ontvangen door voetbaltrainers en voetbalcoaches en zijn ook heel gescchikt voor amateur voetbal verenigingen.