Door Robs enthousiasme en persoonlijkheid heeft hij mij bewogen om een training presenteren te gaan volgen. Ik had een dergelijke training nog nooit gevolgd maar ik had al wel meerdere malen uit hoofde van mijn nieuwe functie als algemeen directeur op de bühne / voorgrond moeten staan. Iets waar ik apetrots op moest zijn, maar helaas dat ik dat op dat moment niet zo voelde en heb ervaren. Toch de bekende plankenkoorts?
Dus Rob kwam op het juiste moment! Rob heeft – middels zijn ervaring vanuit de topsport – bij mij deze koorts weggenomen. Hij heeft structuur gebracht in mijn manier van presenteren en mij voorzien van allerlei handvatten om – afhankelijk van het te presenteren onderwerp en/of publiek – het presenteren weer leuk te maken en als een genot te laten voelen voor A mijzelf en B voor het publiek.
Wat ik erg waardeer in Robs werk is zijn tomeloze enthousiasme en – niet onbelangrijk om te vermelden – zijn luisterend oor buiten kantooruren en buiten standaard offerteafspraken. Dus geen uurtje factuurtje, dat hij het ook niet voor niets hoeft te doen snapt iedereen, maar voor mij is dit de opmaat geweest voor een langdurige zakenrelatie met Rob. Zo is het volgen van een training weer leuk en leerzaam.
Dus ik kan iedereen die koortsachtig is, aanbevelen om met Rob in contact te treden.
René van Bindsbergen, Algemeen directeur